Okazion Infiniti FX -05

10 000 EUR

Shitet nga: Aldo 20 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Infiniti F45—4.5 Benzin+Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR TV DVD TEL cd player bagazhier me 6 cd origjinal baxha xhami --xhama te zinj origjinal komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinal marmita me zhurem te bera te ALBANIAN EXHAUST..Impiant gazi i sapo vendosur me 2 vjet garanci..Letra te gjitha te paguara …Te gjitha sherbimet e bera Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-10.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet me nderrim ka cmim tjeter Cel-0695519922---VDFClub---Viber—WhatsAp0699412021---
Leaflet
Në fillim