Infiniti FX45 -05

12 900 EUR

Shitet nga: Aldo 24 Korr 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
FX
Infiniti FX45—4.5 Benzin+Gaz Sekuencial (LOVATO) i sapo vendosur me 2 vjet garanci i shkruar edhe ne leje qarkullimi . Ngjyra e bardh perla . Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje+memorje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno bi kseno origjinale NAVIGATOR TV DVD TEL cd player bagazhier me 6 cd origjinal baxha xhami --xhama te zinj origjinal komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinal marmita me zhurem te bera te ALBANIAN EXHAUST . Letra te gjitha te paguara …Te gjitha sherbimet e bera Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-12.900 Euro I diskutueshem ose nderrohet . Me nderrim ka cmim tjeter . Cel-0699412021---VDFClub---Viber—WhatsAp---fb -- shes-blej-nderroj
Leaflet
Në fillim