INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI

9 EUR

10 EUR

Shitet nga: tani 02 Tet 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Infiniti
Modeli
EX35
shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO TESTAT PISTONA BJELLA BOBINA VITI 2006 0692983293
Leaflet
Në fillim