Hyundai i40 Extra Full (Dopio Panorama)

10 700 EUR

Shitet nga: Best Auto Albania 24 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i40
Shitet Hyundai i40
Viti 👉 2014
Motor 👉 1.7 nafte Automat
Kilometrat 👉 107000 me garanci (Certifikate)
Cmimi 👉 10.999€ 💶(Me Dogane)
Modeli Extra Extra full Opsion
•Start & Stop ( fiket ne semafor)
•Start &Stop (Ndizet me Buton)
•Tavan Panoramik dhe mbrapa
•Sedilje Lekure + Ngrohje/Ftohje
•Sediljet mbrapa me ngrohje
•Timon full opsion
•Frena elektrike + AutoHold
•Timon me ngrohje
•Navigator full me touch
•Usb + Bluetouth + Aux + Mp3 + DVD
Fenere Led Para/Mrapa (Ghost version)
•Motor Eco (me zinxhir)
Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt, e paperdorur ne shqiperi. Vjen per here te pare ky model ne shqiperi. Me garanci 2muaj (kambio, motor)
Per me shume informacion (foto+ video) ju lutem kontaktoni ne telefon ose ne Instagramin tone BestAutoAlbania.
Vetem shitet !!!
Best Auto Albania
0683194000

WhatsApp:
0683194000
Në fillim