Hyundai i10

2 500 EUR

Shitet nga: Arian 01 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i10
Hyundai i10, 1.1 CRDI nafte, ka 180000 km, goma te reja 90%, kamjo manuale, eshte e fundit te 2008, shum ekonomike dhe e shpejt, motorr me zingjir, ka disa gerrvishtje te vogla nga jashta por eshte ne gjendje shum te mire motorrike. Makina eshte e gatshme per çdo lloj prove. 0682204229
Leaflet
Në fillim