Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 400 EUR

Shitet nga: Eldi Sot 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Sonata
Hyundai Sonata Briliant 2.0LPI.
->📆Viti 2014.📌Siguracioni taksat vjetore dhe vaj filtra dhurate✅. Cmimi I DISKUTUESHEM.
->🛣<60.000 Km.
->Motorri 1998 cm3 I4 Gaz (Motorr vetem gaz nga fabrika), fuqia motorrike 151 HP.
->⛽️Konsumi perrallore, 12L GAZ/100km (6-mije Leke/100km) ne trafik.
->⚙️Kambio automatike.
->💺Sediljet me levizje elektrike, ngrohje🔥 ftohje❄️, suport per shpinen.
->Sallon Lekure i zi(nappa leather) & tavan special lekure me rombe
->🎥Kamer parkimi shume e qarte dhe precize para mbrapa, sensore parkimi.
->ECO Drive.
->🔦Fenere dite LED, fenere mjegulle.
->❄️Klima Bizonale automatike me sistem Ionizimi, pastron dhe pasuron ajrin.
->Navigator, Bluetooth, TV, Mp3, Radio Satelitore, USB.
->Kompjuter Bordi me serviset dhe shume opsione te tjera🖥.
->Sensore dritash, sensore shiu, sensore gomash.
->ABS, ESP, TCS, ECS.
->🔑Smart Key, mbyllje qendrore me sistem alarmi.
->Pasqyrat me palosje elektrike, me sinjale LED, me rezistence per ti thare🔥
->Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo prove dhe kontroll ✅
->E sapo ardhur dhe e pa perdorur ne Shqiperi.
-> Makine shume rezistente dhe me jetegjatesi vleresuar nderkombtarisht, pjese kembimi te lira dhe lehtesisht te gjendshme ne treg. Sherbimet kryhen ne cdo mekanik.
📌Cmim super okazion, 7.490💶 (I DISKUTUESHEM).

Acura AIXAM Alfa Romeo Alpina Artega Asia Motors Aston Martin Audi Baic Bentley Bmw Brilliance Bugatti Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Corvete Dacia Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Great Wall Gmc Grecav Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Ktm Lada Lamborghini Lancia Land Rover Lexus Lifan Ligier Lincoln Lotus Maserati Mazda Mercedes Benz Mini Mitsubishi Nisan Opel Pegout Porsche Renault Rover Saab Seat Skoda Smart Toyota VW Volkswagen Volvo
Audi A1 Audi A3 Audi A4 Audi A5 Audi A6 Audi A7 Audi A8 Alloard Cabriolet coupe Audi Q3 Audi Q5 Audi Q7 Quattro Rs3 Rs4 Rs5 Rs6 Rs7 S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Audi TT
C 180 C 200 C 220 C230 C240 C250 C270 C280 C30 AMG C 300 C32AMG C 320 C 350 Cls 250 Cls 280 Cls 300 Cls 320 Cls 350 Cls 400 E 200 E 220 E 240 E 250 E 270 E 280 E 300 E 320 E 350 Ml 270 Ml 320 Ml350 S 320 S350 S500 Cdi Pasat, Passat, tdi
320d 330d 320i 328i 520d 530d 535d 520i 528i 730d 740d 740i 750i 750Li X1 X3 X5 X6 Tiguan
Iphone Samsung
Eldi
  Online
+355685571287
Leaflet
Në fillim