Shitet Hyundai Sonata

5 500 EUR

Shitet nga: eduart ndokaj 30 Korr 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Sonata
Përshkrimi: 
Shitet Hyundai Sonata e ardhur nga Zvicra.Ne gjendje perfekte ne gjithcka.E paaksidentuar.Luk lekure bezhe.Navigator.Benzine&Gpl-Lovato akoma ne garanci.E gomuar Michelin te reja.Kambio Automatike.Sherbimet tek Hyundai.E sapokolauduar dhe me Taksa dhe siguracion deri me 20.07.2020.Ne dispozicion per cdo lloj prove dhe verifikimi.Cmimi pak i diskutueshem.

Çmimi: 5 500 EUR 
eduart ndokaj
00355682041418
Leaflet
Në fillim