Hyundai Santafe 2007 4x4 2.2 CRDI 7-Vende Automat

6 600 EUR

Shitet nga: Klajdi Sot 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 29 670 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Hyundai Santafe 2.2 Nafte 2007
Kambio Automatike
113.000 Km
7 Vendeshe
4x4 me Buton
Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje
Disqe Alumini 18R me Goma 70%
4 Xhama Elektrik
Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence
Timoni Hidraulik, Lekure dhe me Komanda
Bluetooth/Cd/Aux
Hapje + Mbyllje Qendrore me Pult
Klima Bizonale Auto
Mbeshtetese Krahu
Drita Mjegulle
Tavan Xhami Panoramik me Hapje te Rreshqitshme nga Jashte
Xhama te Zinj Para + Mbrapa te Shkruajtura ne Leje Qarkullimi
Disqe Alumini 18R
Vaj + Filtra te Sapo Nderruara
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!!
6 MUAJ GARANCI KAMJO + MOTORR
Mundesi Blerje me Leasing
Leaflet
Në fillim