Hyundai Santafe 2.2Nafte 2007 7Vende Automat Super

6 600 EUR

7 900 EUR

Shitet nga: Klajdi Sot 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Hyundai Santafe 2.2 Nafte 2007
Kambio Automatike
185.000 Km
7 Vendeshe
4x4 me Buton
Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje
4 Xhama Elektrik
Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence
Timoni Hidraulik, Lekure dhe me Komanda
Bluetooth/Cd/Aux
Hapje + Mbyllje Qendrore me Pult
Klima Bizonale Auto
Mbeshtetese Krahu
Drita Mjegulle
Disqe Alumini 18R
Vaj + Filtra te Sapo Nderruara
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!!
6 MUAJ GARANCI KAMJO + MOTORR
Leaflet
Në fillim