Hyundai Santa-Fe 2.0 Nafte 2013

18 400 EUR

Shitet nga: Klajdi Sot 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Hyundai Santa-Fe 2.0 Nafte 2013
Kambio Automatike
2.0 Nafte 184 Kuaj Fuqi
Keyless Entry Start & Go
Timoni Elektrik, me Komanda + Ngrohje
Sedilje Lekure Ngrohje + Ftohje Para, me Ngrohje dhe Mbrapa, Sedilje Elektrike
Klima Bizonale Automatic
Pasqyra Elektrike & me Palosje
Navigator te Madh me Touch te Fabrikes
Disqe 18R me Goma 75%
Sediljet Mbrapa te Levizshme
Kamera Parkimi + Sensor Parkimi
Xhamat e Zinj Para + Mbrapa dhe i Perparmi Fare te Shkruajtura ne Leje Qarkullimi
Vaj + Filtra & Guzhinetat mbrapa te Sapo Bera
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! 6
MUAJ GARANCI KAMJO + MOTORR
Mundesi Blerje me Leasing
Leaflet
Në fillim