Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel 2007 Full Options

7 000 EUR

Shitet nga: Hyundai 09 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel,6+1 vende,ngjyre e zeze,kambio manuale,xhama elektrike,sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte,sedile elektrike,pasqyra elektrike,navigatori,kondicioner,xhama te zinj origjinal,sensor parkimi mbrapa,fenere me lupa,disqe alumini,goma te reja,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike me sherbime te kryera dhe letra te paguara.Cmimi 7000 Euro.Pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim