Hyundai Santa Fe benzin 2007

8 000 EUR

Shitet nga: Koco Mihallari 08 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Shitet Hyndai Santafe 3.3 V6 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, sedilje lekure ngjyre bezhe , elektrike dhe me ngrohje, tapiceri shume e paster. Impiant muzike infinity , monitor (ekran) Dvd ne tavan. Baxho xhami , xhamat e pasme te erret origjinal , pasqyre antiverbim, . E gatshme per cdo prove tek servisi juaj i besuar. Shum e pershtatshme per impjant gazi.
Koco Mihallari
0699927825
Leaflet
Në fillim