Super Okazion!Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4X4”FULL”08

5 900 EUR

6 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK Dje 21:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 100 EUR
U SHIT! 1 450 EUR
U SHIT 2 700 EUR
U SHIT 5 900 EUR
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Okazion! Shitet Hyndai Santa Fe 2.2 4X4 CRDI 4WD diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!198Mije KM!!Makina disponon kambio Manuale Navigator (Origjinal) (FRIGORIFER) AUX sendile me ngrohje dhe levizje elektrike dhe me fryrje,tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale) xhama te zinj origjinal Ganxhe terheqje me dalje korenti 12V origjinale 4 Goma te reja etj Makina eshte ne gjendje Perfekte! MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Visit our store page
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Show on the map
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 EUR
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT! 3 400 EUR
AUTO "BEU" SHIT - BLERJE AUTOMJETESH! -
Në fillim