❌E SHITUR❌

6 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 17 Nën 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 799 EUR
Okazion!Audi RS5 4.2 benzine 107Mije Km!2014 0 EUR
E SHITUR 3 500 EUR
U SHIT 49 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Okazion! Shitet Hyndai Santa Fe 2.2 4X4 CRDI 4WD diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!178Mije KM origjinale me te drejte kontrolli (Garanci per Km)Makina disponon kambio Automatike Sensore parkimi Origjinal (FRIGORIFER) AUX sendile me ngrohje dhe levizje elektrike dhe me fryrje,tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster Pilot Automatik (cruise control)Clima tronic bi zona (funksionale) xhama te zi Ganxhe terheqje me dalje korenti 12V origjinale 4 Goma te reja etj Makina eshte ne gjendje Perfekte! MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 700 EUR
U SHIT 5 700 EUR
U SHIT 4 700 EUR
❌E SHITUR❌ 3 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione