Hyundai S-Coupe benzin+gaz

2 000 EUR

Shitet nga: Rame Thaqi 29 Gush 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
S-Coupe
I do 100€ dhe i lymje dhe Perfekte osht MATTT GRI
Letrat dokumentat komplet ne rregul mund kontrolloni lu te doni.Dokumentat der 2/2020 .
Vetem telefonate serioze e jo kloshare me 1500€ etj
Qmimi osht 2000€ 0se 240.000Lek treja.
Ndrohet vetem me njè makin me 4 porta dhe 1800 AP0 2000€ NDROHETme makin mbi vitin 2000 makina osht mbajt vetem per qef osht shummmm e shpejt per lojn e vet,
240 i kam nzer Elbassan autostrat ne benzin apoo175/180 nGaz karrikat lekur origjinal.tavani lekur karrika sportive drita led kuq e blu ..... xhama pasqyre elektrike kondicunier etjer abs dhe dhe xhurem paaapaaaaapaaaaaa teper shum ekstrem karrikat me ngrofje vec duhet mi lidh
flm per mir kuptim duhet shofet dhe vec maraklit ja din vleren tel vetem serioze 0677140100
Rame Thaqi
0677140100
Leaflet
Në fillim