Hyndai

2 700 EUR

Shitet nga: Arlind 03 Gush 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
S-Coupe
Shitet hyndai coupe 1.6 benzin gjendje shume e mir xhenerike dhe mekanike...makina ka 180.000 km te vetat origjinale 6 muaj ka qe ka ardhur ne shqipri.cmimi 2700 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim