Shitet Arsya Emegrimi

1 999 EUR

Shitet nga: Ramë Thaqi 09 Mar 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
S-Coupe
nuk me ka lan ass i her ne rrug osht makin e fort me Gaz impjanti afersicht 50Liter ipjanti Automatike 500 lek benzin tjerat me gaz i beje me muj dhe ja dall, sportive skam bo ass nje shtess pervec dritat led dhe nga mrenda te kuqe dhe blu
Qmimi nuk diskutohet shum me 1250€ ose 1000 pa shim fjal se dua te shkoj jasht steetit karrikat lekur para mund ti lidh elektroniku me nzzemje xhamat mrapa me perrde Nena liqit perde pa probleme nuk ka folie kastefoni usb aux pe pult kush do vjen ta sheff nga afet
Marmita sport me zhurm disce 17 bishtin sportive , matori 1.6 L 16V te gjitja funkcionale e do i lyrje per marak po deshe , i xham para po deshe pra ska dhe nevoj, 1250€ apo 156000 leka 0676474699 vetm tel serioze letrat shkaduar ne shkurt 2020 i behen per ass 30.000 leka te reja shum ekonomike
Ramë Thaqi
+355676474699
Leaflet
Në fillim