Hyundai Getz 1.3 benzine -04

3 000 EUR

Shitet nga: hyundai 24 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Getz
shitet hyundai getz 1.3 benzime manual i vitit 2004 ne gjendje shum te mire. makina eshte shum e paster dhe teper ekonomike, i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar, jemi te gatshem per zhdo prov 3000euro tel 067 23 033 80
hyundai
0672303380
Leaflet
Në fillim