Shitet ose nderrohet me makin me te vogel

2 500 EUR

Shitet nga: Shpetim 10 Korr 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Galloper
Shitet 2.5 naft per arsye mbyllje biznesi makina eshte e mirmbajtur filtra vaj te nderruara para 2 muajsh bateri e re. Bejm dhe nderrim. Cmimi pak i diskutushem.
Shpetim
0697312492
Leaflet
Në fillim