Shitet hyundai Atos Prime ,për arsye mospërdorimi

2 500 EUR

Shitet nga: TAKU 26 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Atos
Makina i ka të gjitha shërbimet , disponon kondicioner , 4 goma të reja , amortizim perfekt , kambjo automatiek , sallon kamosh dhe meshin origjinal , xhama elektrik para dhe mbrapa , motori 1.1 benzin , taksa siguracion mini kasko i paguar per 1 vite , shitet për arsye mos përdorimi. E gatëshme për çdo llojë prove .
Okazion !!!
Leaflet
Në fillim