Hyundai Atos Prime automatike

2 400 EUR

Shitet nga: Taku 28 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Atos
Shitet per arsye mospërdorimi, makina është në super gjëndje, i ka të gjitha transmetues automatik , 1.1 benzin motori me 89.000 mij klm, xhama elektrik para dhe mbrapa, salloni është kamosh meshin , air conditioner , mbyllje qëndrore , letra të paguara .
Leaflet
Në fillim