Hyundai atos prime 1.1 2007 okazion

2 700 EUR

Shitet nga: hyundai 04 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Atos
Shitet hyundai atos prime. Makina eshte e gjendje perfekte, eshte blere ne dyqan e re, eshte makine e perdorur nga nje dore e vetme, viti i prodhimit shtator 2007, motorr 1.1 benzine makine super ekonomike dhe e pershtatshme per qytet, letrat te paguara deri ne nentor 2018, pasqyra elektrike, kondicioner, xhama elektrik, kasetofon mp3, abs.
makina eshte ne gjendje te mire, e gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim