Hyundai Atos -08

Shitet nga: lame 13 Korr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Atos
shes hyundai atos 1.1benzin makina eshte ne gjendje shum te mir eshte marr me 0kilometra makina ka 45888km makina sherben dhe per autoshkoll per me shum informacion kontaktoni ne numrin e tel
Leaflet
Në fillim