Hyundai Accent ls

1 500 EUR

Shitet nga: filip 29 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Makina ka te gjitha sherbimet e bera dhe me dokumenta te rregullta.
Leaflet
Në fillim