Hyundai Accent 1.6 benzin automatik

3 500 EUR

Shitet nga: Admir Mezini 21 Nën 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Makina e ardhur dhe targuar ne Maj 2019
Admir Mezini
0676191537
Leaflet
Në fillim