Hyundai 1.5 naft

4 000 EUR

Shitet nga: Gazi 26 Gush 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Hyundai 1.5 naft e 2007 shum ekonomike makina esht e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa. Makina ka 123mij km ne gjendje te shkelqyer pa asnj gervishje dhe shum e paster me kondicioner shitet ose nderrohet
Leaflet
Në fillim