Hynday Accent

2 400 EUR

Shitet nga: Hynday acent.. 02 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Shitet Hynday Acent viti 2002. E sapo ardhur nga italia n super gjendje dhe shum ekonomike benzin 1.3 makani ka 38mi KM origjinale me librez kontolloheni ku t doni. Cmimi 2400 euro i diskutushem . per m shum informacjon ...WHATSAPP....OSE VIBER NR.0696668244
Hynday acent..
0685535713
Leaflet
Në fillim