Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Shitet nga: Klajdi Sot 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Accent
Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015
Motorri i Thjeshte, Mundesi per Impiant Gazi 100%
35.000 Km
Kamio Automatike
110 Kuaj Fuqi
Sedilje Lekure dhe me Ngrohje
Mbyllje Qendrore me Pult, Keyless Entry, Start/Stop Ndezje me Buton pa Perdorur Celesin
Timon Lekure + Ngrohje
Pasqyra me Palosje
Navigator Origjinal me Touch
Opsion Eco
Sensore Parkimi
CD/AUX/USB/iPod
Vaj + Filtra Falas
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim, eshte ne gjendje super
6 MUAJ GARANCI KAMJO + MOTORR
Leaflet
Në fillim