okazion

15 000 EUR

Shitet nga: humer 30 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hummer
Modeli
H3
hummer h3
shitet
15000 euro
dhe ndrrim i mundshem
Në fillim