Honda Logo perfekte -01

1 300 EUR

Shitet nga: alvi 24 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Honda
Modeli
Logo
Honda logo viti 2001
Cilindrata 1,3
Kondicioner
Letra deri ne fund te vitit
Teper ekonomike dhe e shpejte
Leaflet
Në fillim