Honda Insight.1.3.Hybrit.Automat.10

6 550 EUR

7 300 EUR

Shitet nga: T&A Dje 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Honda
Modeli
Insight
Honda Insight.1.3.HYBRIT.AUTOMAT.
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Me dogane te paguar
Cmimi 7300 Euro
E importuar nga zvicra-zyriu
Te dhenat teknike
Data e pare e regjistrimit.23/02/2010
Kilometra te pershkruara. 166 Mij
ORIGJINALE..
Me liber sherbimesh..
Motorr: Benzine+Hybrit me 4 pistona
Sistem start/stop fiket dhe ndizet ne semafor
Kamjo AUTOMAT
Pilot automatik
Fuqija:65. Kw(89.kf)
Konsumi karburantit 5.1/4/4.8/(urban/autostrad/total)
Mjaft ekonomik
Euro 4
Sediljet e para ngrohje+ftohje
Sensore parkimi mbrapa
Numri dyerve 5
Numri veneve 5
Ngjyre Vishnje metalizate
Kondicioner
Radjo CD
Komanda ne timon
Hapje qendrore me pult..
Disqe alumini
Gomat shum te mira
Timon hidraulik
Drita mjergulle poshte
Xhamat me komandimt elektrik sebashku me pasqyrat
Pasqyrat me palosje
Bateri te re te sapo nderruar VARTA
Makina eshte ne gjendje mjafte te mir,dhe shum e paster.Si jasht edhe brenda
Thuaj si e re,perdorur me shum kujdes ne vendin e origjines...!!!
Dhe mbi te gjitha super ekonomike
TIP TOP
🛑 NUK BEJ NDERRIM..
Per me shum info
Cel: 0692094244
Leaflet
Në fillim