Honda FR-V 1.7 Benzinë+gas

4 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 18:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
Volkswagen Touran AUTOMATIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 okazion!!!! 4 600 EUR
Volkswagen caddy 1.9 TDI  2009 5 800 EUR
Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009 3 900 EUR
Ford C-Max 2.0 tdci Kambio AUTOMATIKE 2008 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Honda
Modeli
FR-V
🏁🏁Honda FR-V motorr 1.7 benzinë gas, impianti i gazit Landi Renzo i instaluar në Itali 🇮🇹🇮🇹 Kambio manuale viti prodhimit 4/2007, klima tronic, gjendja perfekte 🔥 xhama dhe pasqyra elektrike, dogana e paguar gati për targa ✅ CMIMI:4300 euro 💶💶📌 adresa-mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️0696302217.
Auto Ilir & David
  Online
0696302217
Leaflet
Auto Ilir & David
Mazda 5 benzinë+gas  viti 2009 4 800 EUR
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007 4 700 EUR
VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE SUPER 3 899 EUR
Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009 7 300 EUR
Në fillim