Honda civic

2 800 EUR

Shitet nga: Foti 21 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Honda
Modeli
Civic
Makina eshte ne gjendje shum te mire, eshte 1.4benzin -gaz nje muaj ka qe i kam nderuar ripin e fazes qe esht per 60mij kilometra dhe pompen e ujit qe jan set filtrat e gazit dhe te vajit sa ja kam nderuar,gomat i ka 80perqind do dhe nje vit qe ti mbaroj garancia e impjantit modeli impjantit eshte LOVATO kush ja di vleren makinave japoneze besoj see kupton
Leaflet
Në fillim