Honda SUV CR-V 2.2 nafte PERFEKTE

9 000 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Vlore vlore 21 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR-V
Makina eshte teper ekonomike brenda qytetit ashtu edhe ne rruge te larget... eshte ne gjendje perfekte si nga brenda edhe nga jashte. Ka 146mij kilometra te bera vetem ne Itali, makina eshte e sapo ardhur nga Italia dhe dogana dhe siguracioni te sapo bera ne 31.08.2016
Nuk ka asnje problem ose difekt nga gjendja motorrike.. klima ,airbag, sensor mbrapa dhe anash, pasqyrat elektrike,2 celesa me pult,pilot automatic. harxhimi 4.7 litra ne 100 km.Kjo eshte nje makine komode e cila ka nje hapsire shume te bollshme ne bagazh. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI.cmimi I diskutueshem, per me teper kontaktoni ne nr e tel 0675724511
Vlore vlore
0675724511
Leaflet
Në fillim