Honda CR-V 2.2 i CTDI

8 800 EUR

Shitet nga: vlore 21 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR-V
SHITET honda CR-V Suv 2.2 nafte. Makina eshte e sapo ardhur nga italia me 148000 km , me sensor parkimi,sensor shiu, pasqyra elektrike, CD, klima ,airbag, drita xenon, filter particular, goma dhe vaji filtra te sapo bera ne Itali, sediljet e pasme te levizshme, 6+1 marsha.. Makina nuk ka asnje problem ose gervishtje dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Shitet per arsye emigrimi. Ju faleminderit
Leaflet
Në fillim