Honda CR-V 2.2 dizel -07

Shitet nga: Vlore 05 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR-V
Honda SUV 2.2 nafte teper ekonomike , nuk ka asnje problem nga motorri ,vaji filtra dhe goma te sapo nderruara, asnje gervishtje, e gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte e sapo ardhur nga Italia me 146000 km. Pasqyra elektronike, drita xenon, sensor para-mbrapa , majtas-djathtas , sallon mershinë dhe sediljet e pasme te levizshme si dhe nje hapsire shume e madhe ne bagazh. Makina shitet per arsye emigrimi!
Faleminderit!!!
Leaflet
Në fillim