Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2008

6 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 22:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009 7 300 EUR
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007 4 700 EUR
Mercedes Benz CLS 17 500 EUR
TOYOTA YARIS 1.4  NAFTE.  2007 SUPER 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR-V
🏁🏁Honda CR-V ekzekutive.... 4×4..... motorr 2.2 naftë viti prodhimit 11/2008, Kambio manuale 6+1 marsha ☑️ sensor parkimi ✅ pilot automatik 🚦 sensor shiu ✅ xhama dhe pasqyra elektrike ✔️ klima tronic 2 zona,goma të reja 🔥189.000 km origjinale me libër servisi 📖🔧 gjendja perfekte, xhama të zinj, dogana e paguar gati për targa ✅ CMIMI: 6900 euro 💶💶📌 adresa mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696302217
Auto Ilir & David
0696302217
Leaflet
Auto Ilir & David
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007 4 700 EUR
Toyota Avensis 2.0 naftë 2008 4 700 EUR
Ford C-Max 2.0 tdci Kambio AUTOMATIKE 2008 4 300 EUR
Volkswagen Touran AUTOMATIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 okazion!!!! 4 600 EUR
Në fillim