Honda Accord OKAZION

6 500 EUR

Shitet nga: Marion Abazi 10 Korr 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Honda
Modeli
Accord
Honda Accord .
Gjendja perfekte
Sherbimet jane bere gjithmone ne kohe dhe (vaj,filtra) origjinale te blera nga Honda .
Makina ka 147.000km
Okazion
Marion Abazi
0672004091
Leaflet
Në fillim