Gret wall vover

Shitet nga: 0685011541 19 Mar 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2005
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
15 000 - 19 999
Karburanti
Gaz (TNG) / Benzinë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Great Wall
Modeli
Hover H3 (Haval H3)
Ju kerkoj ndihm kush mund te me ndihmojn te gjej ndonje makin si ky tip per pjes kembimi te me japin ndo nje nu tel ku mundte ken pa qe te flas dhe ti pyes per ca pjes do juashperblej me nje kafe prej 50 lek te vjetrav kam nevoj per ca pjes ju falenderoj per mir kuptimin.
0685011541
0685011541
Leaflet
Në fillim