Great Wall Hover 2010 Benzin + Gaz

5 000 EUR

5 600 EUR

Shitet nga: GreatWall 12 Nën 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Great Wall
Shitet Great Wall Hover. Viti i prodhimit 2010 ,2.4 Benzin + Gaz te shenuar ne leje te qarkullimit. Xhama te zinj origjinale , Bagazhier me 6 CD , Aux , Klima Bi-Zonale, Kit faze te porsa ndrruar, Goma 90% + 1 Rezerve, Dokumenta te paguara deri ne 2020.
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e duhur.
E gatshme per cfaredolloj prove nga ju dhe mekaniku juaj
Shume e pershtatshme per terren malor + zgare e montueshme mbrapa per qen gjahu
Cmimi i diskutueshem
GreatWall
0696746987
Leaflet
Në fillim