Shitet Motor MZ 301 cc viti 1993

60 000 LEK

Shitet nga: Nazi 28 Qer 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Per te gjithe te apasionuarit e motorave MZ 301 cc eshte ne gjendje shume te mbajtur dhe te restauruar per merak.
Leaflet
Në fillim