SHITET GMC Yukon 2007

16 000 EUR

Shitet nga: Tani 15 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
GMC YUKON 2007 e sapoardhur nga Amerika me dogane te paguar dhe dokumenta deri ne tetor 2019
Benzine-Gaz ne gjendje perfekte
Leaflet
Në fillim