GMC Yukon viti 2002

10 000 EUR

Shitet nga: arber 09 Korr 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
shitet ose nderrohet gmc youkon e 2002 benzin+gaz,me sherbimet e sapobera dhe letrat e sapo prera me kambio sapo te ber me 6 muaj garanci e sapolyer komplet,me xhama te zinj origjinal
Leaflet
Në fillim