Shitet GMC

7 200 EUR

8 000 EUR

Shitet nga: Amarildo 05 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Shitet GMC viti 2002 , Makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.Shitet per arsye mosperdorimi e gatshme per cdo lloj prove. Makines sapo jan paguar taksat.Nr 0685203333
I diskutueshem!
Amarildo
0685203333
Leaflet
Në fillim