Shitet GMC viti 2002

9 000 EUR

Shitet nga: Amarildo 28 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Shitet gmc i vitit 2002, makina sic shihet dhe ne foto esht shum komode.forca motorrike e makines esht 6000.Latrat i kan mbaruar ne qershore , esht e gateshme per cdo lloj prove.Makina shitet per arsye mosperdorimi,nuk behet nderrim.
Amarildo
0686682777
Leaflet
Në fillim