Shitet GMC okazion!!

8 500 EUR

Shitet nga: Amarildo 14 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Shitet GMC viti 2002 , makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Esht me targa shqiptare por i kan mbaruar letrat.Kush esht i interesuar bej dhe nderrim.
Amarildo
0686682777
Leaflet
Në fillim