GMC YUKON BENZINE GAZ 6+1

16 000 EUR

Shitet nga: Eduard 13 Qer 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Gmc yukon super gjendje motorr Vortec me zinxhir 5.3 v8
Impjanti stag 2 mije euro me garanci..gomat e reja letrat per nje vit sapo prera.ka sistem der n 2 mije xhiro punon 4 pistona ekonomike
Sedilet 6+1 dhe mund hiqen 2 t fundit e len me 5 per udhetim e bon 7 vende komode..Dvd ,sensor parkim . Model amerikan dhe pjeset super te lira dhe ka plot viti 2008..150 mije milje . Mundsi ndrrimi
Leaflet
Në fillim