GMC 6+1 benzine gaz

15 EUR

Shitet nga: Eduard 14 Korr 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Gmc amerikane super gjendje 6+1 vende .. impjanti stag.. shum ekonomike punon 4 pistona kur ecen ekonomik pastaj per performance 8 pistona.. kroskot kamosh sensor gomat e reja .. esht super e fort dhe komode per familje
Leaflet
Në fillim