OKAZION GMC

20 000 EUR

Shitet nga: Fabjo 25 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
GMC
Modeli
Sierra
Gmc-Viti 2011-Motorr 5.3-Benzin-Shum e vecant dhe e mbajtur- e sapo ardhur dogan e paguar
Leaflet
Në fillim