Shes GMC Terrain prodhim 2015 me 80000 km

23 500 EUR

Shitet nga: altin74 04 Tet 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Shes GMC TERRAIN, motor 2.4 benzine prodhim i 2015, me 78240km, blere ne koncesionar. Makines i jane bere sherbimet gjithmone tek servisi i GMC. Makina Ndodhet ne Katar dhe vjen pas nje muaji. Duhet bere dogana dhe nderrimi i pronesise, Vaji filtrat te saponderruara. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe motorrike. motor me zinxhir, prodhim kanadez
Leaflet
Në fillim